Німецька служба академічних обмінів DAAD оголошує конкурс на грантові програми для студентів, аспірантів, науковців у 2016/2017 навчальному році

Стипендії DAAD надають можливість аспірантам та молодим вченим проводити наукові дослідження та здійснювати наукові проекти в Німеччині. DAAD також надає стипендії українським студентам,  які хочуть здобути післядипломну освіту в Німеччині, для навчання на німецькомовних програмах.

За детальнішою інформацією щодо стипендій, які пропонує німецька служба академічних обмінів DAAD, звертайтесь за наступним посиланням: www.daad.org.ua

Місце прийому заяв:

Інформаційний центр DAAD у Києві, пр. Перемоги, 37 (НТУУ “КПІ”), корпус 6;

е-mail: info@daad.org.ua.

Програма “GradUS”, яку фінансує німецька служба академічних обмінів DAAD, пропонує науковцям можливість проводити дослідження та підвищувати кваліфікацію в Саарландському університеті (м. Саарбрюкен, Німеччина). Детальнішу інформацією шукайте за посиланням: www.uni-saarland.de/en/home, або звертайтеся на електронну пошту: gradus@uni-saarland.de.

Без імені1