Відбулася Вчена рада ТДМУ

Планове засідання Вченої ради ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» відбулося 27 жовтня 2015 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки ректора університету, проф. А.Г. Шульгая.

IMG_8438

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. З інформацією про претендентів на присвоєння вчених звань виступив учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

IMG_8441

До списків для таємного голосування було внесено кандидатури Сельського П.Р., Поляцка К.Г., Гасюк Н.В.

З характеристикою на претендентів виступили: проф. Боднар Я.Я.

IMG_8451

Проф. Дзюбановський І.Я.

IMG_8456

Доктор медичних наук Лучинський М.А.

Результати таємного голосування оголосив голова лічильної комісії проф. Господарський І.Я.

IMG_8520

За результатами таємного голосування вчене звання професора кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною було присвоєно Сельському П.Р.

IMG_8455

Вчене звання доцента кафедри хірургії ННІ ПО – Поляцку К.Г.

IMG_8459

Вчене звання доцента кафедри терапевтичної стоматології – Гасюк Н.В.

IMG_8462

«Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» – доповідав проректор з наукової роботи проф. Кліщ Іван Миколайович.

IMG_8472

В обговоренні взяли участь:

Доц. Бойцанюк С.І.

IMG_8489

Доц. Крицька Г.А.

IMG_8492

Доц. Свистун Р.В.

IMG_8496

З доповіддю «Звіт про роботу медичного факультету» виступила т.в.о. декана факультету доц. Крицька Галина Анатоліївна.

IMG_8505

В обговоренні даного питання взяв участь доц. Дідух В.Д.

IMG_8515

Поточні питання доповідав проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.