Відбулася зустріч ректора з ТДМУ з представниками іноземних земляцтв

Чергова зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди з представниками іноземних земляцтв відбулася 16 листопада цього року. Нагадаємо, що в ТДМУ студенти, які приїжджають здобувати фах медика з інших країн, об’єднуються у земляцтва та братства. Щомісяця ректор вишу зустрічається з головами цих неформальних громадських о’єднань з метою вирішення актуальних питань, підтримки їхніх творчих ініціатив.

TDMU-rekror-i-studenty-15116751 TDMU-rekror-i-studenty-15116756

TDMU-rekror-i-studenty-15116758

TDMU-rekror-i-studenty-15116759

Цього разу на зустріч з ректором прийшли представники студентських братств Польщі, Нігерії, Ганни, Намібії, Індії та Іраку. Молодь цікавилася тим, як у цьому навчальному році складатимуть іспити “Крок”, а також дякувала за нову тренажерну залу та ремонт в гуртожитку.

У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай та директор Студмістечка Юрій Балабан.