Можливості для академічної мобільності і отримання індивідуальних грантів для науковців і студентів ТДМУ

Шановні науковці,  викладачі та  студенти!

Програма Еразмус+ запрошує Вас до участі в конкурсах кредитної та ступеневої мобільності (програма «Навчальна мобільність»), а також отримання стипендій (програма «Індивідуальні гранти Еразмус+»).

Кредитна (короткострокова) мобільність це мобільність на навчання на окремих курсах (накопичуючи кредити) в ВНЗ країни-члена програми на період від мінімально 3 місяців до максимально 12 місяців. Для стажування/практики – від 2 до 12 місяців. Для викладання від 1 тижня до 2 місяців.

Ступенева мобільністьце мобільність на навчання за повним курсом навчальної програми, для отримання диплому магістра/PhD (спільного, подвійного, багатостороннього) у ВНЗ країни-члена програми.

Гранти/стипендії на мобільність це грошова винагорода, що покриває витрати на навчання, проживання, харчування та інші необхідні витрати переможців відповідних конкурсів.

Опис можливостей для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ детальніше на сайтах:

  1. Для студентів (Students): http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/study-mobility_en.htm;

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/funding/available_partnerships.php.

  1. Для стажування, проходження практики (Traineeships):

http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/traineeships_en.htm.

  1. Для викладачів (Staff):

http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/staff_en.htm.

  1. Для науковців – інформація про робочі вакансії та стипендії в рамках програми «Марі Складовська-Кюрі Горизонт 2020»: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/.

Всі заходи, консультації, матеріали, форми і документи є відкритими для користування та безкоштовними. Будь ласка, слідкуйте за новинами щодо реєстрації для участі в проектах.

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page