Громада села Гнилиці завітала до ТДМУ з колядою

До Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 11 січня завітала делегація села Гнилиці на чолі з сільським головою Ільком Стахурським, аби привітати керівництво і колектив вишу з Новим роком і Різдвом Христовим. Вони святково колядували і віншували, сповіщаючи радісну звістку про народження Спасителя. Очільник громади села Гнилиці подякував ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді за тривалу співпрацю університету в плані охорони здоров’я жителів цього населеного пункту.

DSC_4514DSC_4524

Нагадаємо, що з ініціативи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевсього навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги створено в п’яти населених пунктах Тернопільської області, зокрема у селах Зарубинці Збаразького, Гнилиці Підволочиського, Великий Говилів Теребовлянського районів, Кокошинці та Увисла, що на Гусятинщині. Їх відкриття і діяльність відбувається в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тут є всі умови для того, щоб сюди могли приїжджати на практику студенти та інтерни медуніверситету. У Гнилицях такий центр діє з жовтня 2010 році. Це дало змогу значно покращити надання медичних послуг населенню.

DSC_4521 DSC_4513 DSC_4556