Висунення кандидатур учених ТДМУ на вакансії у НАМН України

2 лютого  2016 року відбулося позапланове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, під час якого шляхом таємного голосування було висунуто кандидатури вчених ТДМУ для участі у вибранні на вакансії у НАМН України.

IMG_1156

Інформацію про претендентів зачитав проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

IMG_1147

Результати таємного голосування озвучив голова лічильної комісії, проф. Господарський І.Я.

IMG_1172

За результатами таємного голосування було висунуто кандидатури:

DSC_7627

– чл.-кор. НАМН України, проф. Андрейчина М.А. на заміщення вакансії дійсного члена (академіка) НАМН України зі спеціальності «військова епідеміологія, інфекційні хвороби»,

????????????????????????????????????

– доктора медичних наук, проф., заслуженого діяча науки і техніки України Вадзюка С.Н. на заміщення вакансії члена-кореспондента НАМН України зі спеціальності «психофізіологія».

IMG_1148

На цьому ж засіданні вчена рада ТДМУ підтримала кандидатури:

• професора кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії, ректора Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, чл.-кор. НАМН України Зіменковського Б.С. при обранні на вакантну посаду дійсного члена (академіка) НАМН України зі спеціальності «фармацевтична хімія»,
  • доктора медичних наук, завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології Національного медичного університету імені О.Богомольця Петренка В.І. при обранні на вакантну посаду член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «фтизіатрія і пульмонологія»,
  • доктора медичних наук, проф., заслуженого діяча науки і техніки України, директора УкрНДІ медицини транспорту Гоженка А.І. при обранні на вакантну посаду член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «екологічно та виробничо обумовлені захворювання»,
  • доктора медичних наук, проф., директора ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» Задорожну В.І. при обранні на вакантну посаду член-кореспондента НАМН України за спеціальністю «епідеміологія інфекційних хвороб».

Про зміни до Статуту університету доповідав проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г. Вченою радою прийнято рішення винести зміни до Статуту на розгляд Конференції трудового колективу університету.

IMG_1160

IMG_1161

Перед завершенням засідання ректором університет,у проф. Кордою М.М. було урочисто вручено диплом лауреата і премію імені Пулюя проф. Гнатюку М.С.

Інформацію подав учений секретар, професор Ілля Герасимюк.