Планове засідання вченої ради ТДМУ

23 лютого 2016 року під головуванням ректора університету, проф. Корди М.М. відбулося планове засідання Вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

DSC_0671

DSC_0656

Першим питанням порядку денного було розгляд конкурсних справ.

З анкетними даними претендентів на вакантні посади ознайомив членів вченої ради учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

DSC_0660

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: доц. Коробко Д.Б., доц. Лихацький П.Г. і проф. Денефіль О.В. Результати таємного голосування озвучив голова лічильної комісії доц. Коробко Д.Б.

DSC_0810

За результатами таємного голосування на посаду завідувача кафедри медичної реабілітації було обрано проф. Мисулу І.Р.,

DSC_0658

• на посаду професора кафедри фармакології з клінічною фармакологією було обрано проф. Мерецького В.М.

DSC_0666

На засіданні також було заслухано звіт декана стоматологічного факультету доц. Бойцанюк С.І. про роботу стоматологічного факультету.

DSC_0674

Про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва “Укрмедкнига” доповідав проф. Кашуба М.О.

DSC_0732

В обговоренні винесених на порядок денний питань взяли активну участь:

– перший проректор, проф. О.Л. Ковальчук

DSC_0746

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

DSC_0719

-проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.

DSC_0778

• проректор з лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.

DSC_0723

– проф. Федорців О.Є.

DSC_0750

– проф. Дейкало І.М.

DSC_0771

– проф. Голяченко О.М.

DSC_0709

– проф. Сельський П.Р.

DSC_0765

Із звітами про стан виконання докторських дисертацій із терміном завершення у 2016 році виступили дисертанти:

• доц. Корильчук Н.І.

DSC_0787

і доц. Салій З.В.

DSC_0731

Поточні справи доповідали:

• проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.,
  • -проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.
  • проректор з проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань доц. Слабий О.Б.

DSC_0647

Інформацію подав учений секретар професор Ілля Герасимюк.