Духовні зустрічі в ТДМУ набувають популярності

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського був започаткований проект духовних зустрічей зі священиками, адже духовне життя і лікарська практика – це практично нероздільні поняття. Робота лікаря передбачає не тільки велику відповідальність, а й отримання задоволення від того, що є можливість робити багато добрих справ, допомагати ближнім і зростати не тільки професійно, а й духовно.

????????????????????????????????????

«Під час першої зустрічі, яка відбулася нещодавно, мова йшла про милосердя, яке є вкрай важливим в лікарській практиці. Хочу сказати, що студентам сподобався такий формат спілкування з духовними особами і вони висловили бажання зустрітися ще. Під час наступних бесід плануємо розглянути такі теми, як любов, питання лікарської етики, лікар і Бог, добрий християнин і компетентний лікар. З боку молоді виникла пропозиції поспілкуватися про евтаназію з позиції релігії. Студенти заповнили анкети, в яких висловили свої побажання щодо наступних зустрічей. Ми їх уже опрацювали. Хочу сказати, що побажання молоді будуть враховані і кожен почує відповідь на свої запитання, зможе отримати пораду чи настанову від священиків», – розповіла координатор цього проекту Іванна Кернична.

DSC_1237 DSC_1238 DSC_1253 DSC_1277 DSC_1304

Нагадаємо, що духовні зустрічі в ТДМУ відбуваються щомісяця кожного останнього четверга в адміністративному корпусі.