Науковці ТДМУ взяли участь в конференції «Шалімовські дні: розвиток ідей О.Шалімова в працях його учнів»

Делегація Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у складі проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Степана Запорожана та завідувача кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професора Ігоря Дзюбановського взяла участь у науково-практичній конференції «Шалімовські дні: розвиток ідей О.Шалімова в працях його учнів», яка нещодавно відбулася в актовій залі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова (м. Київ).

З вітальним словом виступили:

– заступник міністра МОЗ України – Шафранський В.В.;

– директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України, доктор медичних наук, професор Усенко О.Ю.;

– академік НАН і НАМН України, директор ДУ “Інститут медицини праці” – Кундієв Ю.І.;

– академік НАН та НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України  -Фомiн П. Д.;

– директор ДУ «Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» НАМН України, доктор медичних наук, професор – Бойко В.В.

Учасники конференції поклали квіти до пам’ятника академіку О.О.Шалімову.

Інформацію подав лікувальний відділ.