Злата Огневіч підтримує проект «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям»

Нещодавно відбулася зустріч організатора проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» Тетяни Дзецюх з Мариною Левченко  – надзвичайно позитивною жінкою з команди однодумців Злати Огневіч.

злата огневіч

IMG_8282 IMG_8284

Пані Марина передала приємні подарунки від відомої співачки для діток гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні із теплими побажаннями.

IMG_8292 IMG_8293

Марина Левченко подякувала за небайдужість, за допомогу онкохворим діткам  і у свою чергу запевнила про подальшу підтримку проекту усією командою Злати Огневіч.

У свою чергу, Тетяна Дзецюх висловила вдячність за підтримку проекту відомих людей в Україні «надзвичайно вражена тим, що в наш час є чимало людей з великим добрим серцем, котрі відгукуються на прохання про допомогу. Приємно відчувати, що найменший прояв піклування створює неперервний ланцюжок взаємодопомоги…»

Інформацію подала Тетяна Дзецюх.