ТДМУ підтримує Велику хартію університетів (Magna Charta Universitatum)

Для розвитку національних систем освіти в кожній країні мають діяти потужні методологічні центри, роль яких мають узяти на себе провідні університети цих країн. Ця ідея лягла в основу створення співдружності провідних університетів Європи, які мають виступити в ролі новаторів, піонерів тих перетворень, за якими має йти вся Європа.

Велика хартія університетів (Magna Charta Universitatum) – це результат пропозиції, з якою в 1986 році Болонський університет звернувся до провідних університетів Європи. Ідею складання та підписання такого документа з ентузіазмом підтримала наукова, освітянська та політична еліта Європи.

Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського має намір підписати Велику Хартію Університетів – документ, що окреслює фундаментальні принципи, якими мають керуватись університети для забезпечення розвитку освіти та інноваційного руху у світі, який швидко змінюється.

Метою Великої Хартії Університетів є визначення найважливіших цінностей університетських традицій і сприяння тісним зв’язкам між університетами Європи.

Згідно з вимогами щодо процедури підписання Великої Хартії колектив університету має бути ознайомлений з основними принципами Magna Charta Universitatum.

З детальної інформацією про Велику Хартію Університетів можна ознайомитися за посиланням: http://www.magna-charta.org/