У ТДМУ відбулася регіональна конференція «Коморбідні стани в клініці внутрішніх хвороб»

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 15 квітня  відбулася регіональна конференція «Коморбідні стани в клініці внутрішніх хвороб. Клініко-інформаційне забезпечення та шляхи впровадження нових наукових досліджень та стандартів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря-інтерніста» за участю головного позаштатного спеціаліста Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «Терапія», члена-кореспондента НАМН України, професора Василя Нетяженка.

DSC_4369

DSC_4465

Захід відкрив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, який наголосив на важливості тематики конференції і побажав учасникам плідної праці.

Доповідь головного позаштатного спеціаліста Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «Терапія», члена-кореспондента НАМН України, професора Василя Нетяженка була присвячена детальному розгляду нових даних і сучасних нововведень, які нещодавно були представлені на світовому конгресі кардіологів. Він також зробив порівняльну характеристику ситуації в Україні щодо обстеження та лікування хворих з серцево-судинними хворобами.

DSC_4394 DSC_4397

Свої доповіді в рамках конференції представили головний спеціаліст зі спеціальності «Терапія» департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Лариса Матюк, головний спеціаліст зі спеціальності «Кардіологія» департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Наталія Вівчар, головний спеціаліст зі спеціальності «Неврологія» департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Людмила Колеснікова, а також професор Володимир Паньків, професор Тетяна Мальчевська, професор Оксана Сидоренко, професор Олександр Олійник, професор Віктор Зайков.

DSC_4404 DSC_4421 DSC_4436 DSC_4454 DSC_4489