Іноземні студенти ТДМУ отримали диплом лауреата Міжнародного конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння!»

Хор «Levites», що складається з іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, гідно представив виш під час VI Міжнародного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння», який відбувся в Тернополі 15-17 квітня цього року. Цей конкурс за час свого існування здобув всеукраїнське і міжнародне визнання і неодноразово займав перші позиції у загальнонаціональному рейтингу кращих подій року.

PSX_20160418_093527

Щоразу на фестиваль приїжджає понад 1500 учасників з усієї України та інших країн світу. Цього року у концертних виступах взяли участь хори з Польщі, Молдови, Грузії, Румунії. У 2015 році фестиваль офіційно отримав статус міжнародного, хоча з моменту заснування у ньому постійно брали участь колективи з інших країн.

Тернополяни і гості міста отримали можливість насолодитися хоровим співом 17 квітня на Театральному майдані, де була споруджена велика сцена. Тож кожен колектив мав широку аудиторію вдячних слухачів.

12994501_893542360767895_6728161330650139493_n

Представники ТДМУ відзначили високий рівень організації фестивалю духовної пісні «Я там, де є благословіння» і отримали багато позитивних вражень. Їхні колеги з Молдови водночас дуже позитивно відгукнулися про наших студентів, сказавши, що були приємно вражені їхнім рівнем виконання пісень.

«Упродовж двох днів відвідала всі виступи. Це насправді був дуже чудовий захід. Я досі в захопленні від виступів співаків з різних країн світу. Щиро вдячна організаторам за можливість виступити, а також нашому університету, особливо заступнику декана факультету іноземних студентів Олені Покришко, за запрошення взяти участь», – зазначила одна з учасниць від ТДМУ Ілунга Дебора.

PSX_20160420_212057

Інший учасник наголосив, що для нього участь у конкурсі принесла корисний досвід і особливою було честю виступити на фестивалі. «Ми отримали неймовірну можливість прославити Бога і возвеличити Його ім’я. Ми дякуємо організаторам за цей захід і готові знову взяти участь наступного року», – додав Езра Паді-Реп.

13046314_1142466409119294_741277689_n 13045405_1142466389119296_278850212_n

Хоровий колектив іноземних студентів ТДМУ отримав диплом лауреата фестивалю і нагороду від міського голови Тернополя Сергія Надала. Цей колектив є унікальним, оскільки складається з представників різних країн. До нього входять: Ezra Padi Odonkor (Ghana), Priscilla Tawai Elisha (Nigeria), Rita Opare – (Ghana), Bukari Ahmed Sambian (Ghana), David Fayie Godwin (Sierra Leone), Elizabeth Opoku Awuah (Ghana), Razak Mohammed (Ghana), Martha Ataa Boakye (Ghana), Mavis Appiah (Ghana), Akainyah Nelson Mandela (Ghana), Shadrack Awuah Barffuor (Ghana), Christabel Adomako Yeboah (Ghana), Patricia Sheriff (Liberia), Nii Saul Quaynoo Mettle (Ghana), Mark Sheriff (Liberia), Gloria Yatha (Congo), Kenneth Annof Koranteng (Ghana), Debora Ilunga (South Africa). Також група підтримки – Kenneth Annof Koranteng (Photographer) та Debora Ilunga (Supporter).

Сподіваємося, що наступного року кількість учасників від ТДМУ збільшиться.