У ТДМУ продовжується реалізація проекту духовних зустрічей

Проект «Духовні зустрічі», який був започаткований цього року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського, набуває популярності серед молоді. Щоразу все більше студентів приходять поспілкуватися зі священиками і отримати відповіді на важливі запитання.

Dukhovni-zustrichi-16044239

Dukhovni-zustrichi-16044241 Dukhovni-zustrichi-16044252 Dukhovni-zustrichi-16044259

Нещодавно в ТДМУ відбулося чергове спілкування з духовною особою Сергієм Стельмахом, який не тільки допоміг молоді розібратися у духовних пошуках, а й презентував свою творчість.

Dukhovni-zustrichi-16044225 Dukhovni-zustrichi-16044245

Студенти медичного факультету уважно слухали його пісні, які тісно пов’язані з церковною тематикою. Також присутні обговорили зі священиком  важливість відвідування Церкви, що це дає для спасіння душі і духовного розвитку.