Про спортивні успіхи студентів ТДМУ в програмі “Спортивні меридіани”

Наприкінці травня студент п’ятого курсу факультету іноземних студентів (спеціальність “стоматологія”) Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ahmed Elwany у складі команди Gracie Barra (тренер Богдан Мірошниченко) взяв участь у Всеукраїнських спортивних змаганнях з бразильського джиу-джитсу (BJJ). Понад 50 учасників приїхало помірятися силою та майстерністю у бойовому мистецтві. Перший турнір відбувся у Тернополі, другий – у Хмельницьку. В обох турнірах Ахмед Елвані зайняв треті місця, хоча займається цим видом спорту півроку.

Про своє захоплення цим видом спорту він розповів журналістці програми “Спортивні меридіани”. Пропонуємо переглянути сюжет (початок сюжету з 4:44 хвилини).