Тернопільска бізнес-школа запрошує на навчання

Тернопільська бізнес-школа радо запрошує студентів та випускників Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського на навчання за магістерською програмою “Бізнес-інновації”, що є адаптованою MBA-програмою Business Innovations, ефективність навчання за якою доведена партнером Тернопільської бізнес школи – Естонською бізнес-школою.

Сьогодні все більшої актуальності для фахівців медичної сфери набуває володіння компетентностями у сфері бізнесу та менеджменту. Магістерська програма “Бізнес-інновації”, розроблена на основі міждисциплінарного підходу, дозволить фахівцям різних напрямків здобути освіту за спеціальністю “Менеджмент” та набути знання і навики, необхідні для розвитку бізнесу та управління у сфері медицини.

Тернопільська бізнес-школа створена в межах реалізації проекту партнерства з Естонською бізнес-школою. Позитивний досвід та консультаційна підтримка зарубіжного партнера стали основою у процесі  розробки магістерської програми «Бізнес-інновації». Навчання за програмою є практичноорієнтованим, що передбачає розв’язання актуальних управлінських задач та командну роботу над реальними бізнес-проектами. Залучення до викладання практикуючих фахівців та викладачів Естонської бізнес-школи створює можливості для отримання високоякісної освіти. Гнучкий графік навчання дозволить поєднувати навчання в інших освітніх закладах та роботою.

Набір на навчання триватиме з 1 липня до 22 липня (на контрактних умовах до 15 серпня), отож радо запрошуємо долучитися та отримати детальнішу інформацію,

Детальніше у прикріпленому файлі Буклет_Business Innovations