Українських філологів ТДМУ запрошують до участі в міжнародному проекті

Українська мова, література та культура вже давно присутні в навчальних програмах та наукових дослідженнях Iнституту слов’янської філології Мюнхенського Університету Людвіґа-Максиміліана. З метою подальшого вдосконалення своєї діяльності у цьому напрямку відкрито Міжнародний центр української мови як іноземної (www.ukrainisch-zentrum.slavistik.lmu.de ).

Міжнародний центр української мови як іноземної – спільний проект з Інститутом філології Hаціонального Чорноморського університету імені Петра Могили. Серед партнерів також кафедрa української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Започаткований Центр  має стати віртуальним мостом, який поєднає всіх небайдужих і зацікавлених для підтримки й поширення української мови як іноземної, а разом з нею і української культури в Україні, Європі та інших країнах світу.

Щиро запрошуємо до співпраці!

Надсилайте на адресу електронної пошти Центру ukrainisch-zentrum@slavistik.uni-muenchen.de  інформацію про:

– сучасні підручники з української як іноземної, які вийшли  в різних

куточках світу;

– мовні курси та курси підвищення кваліфікації для викладачів УМІ в

Україні, Європі та світі;

– цікаві публікації фахівців з методики викладання УМІ;

– відеоуроки та майстер-класи викладачів УМІ;

– конференції з УМІ, зустрічі з видатними україністами  та інші заходи,

які плануються;

– цікаві та корисні матеріали до занять з УМІ;

– про зміни у законодавстві України та нормативних документах, що

стосуються УМІ тощо.

Уся цікава та корисна інформація, яка надійшла на нашу адресу, буде опублікована у відкритому доступі на сайті нашого Центру (наочність тощо, за бажанням, із зазначенням прізвищ авторів).

Таким чином, всі разом ми зможемо об’єднати зусилля фахівців з української мови як іноземної з усіх куточків світу, зробити цю інформацію доступною для всіх зацікавлених та сприяти подальшому розвитку, підтримці та популяризації української мови, а разом з нею й української культури в Україні та поза її межами.