Відомий британський нейрохірург Генрі Марш приїде в ТДМУ

21 вересня цього року на запрошення Студентського товариства ТДМУ та адміністрації Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського до Тернополя приїде відомий британський нейрохірург – Генрі Марш.

Зустріч відбудеться о 16.00 в актовій залі адміністративного корпусу ТДМУ (майдан Волі, 1). Запрошуємо всіх охочих відвідати відкриту лекцію Г.Марша на тему «Які якості формують доброго лікаря».

genri_marsh_lviv_lekcia_9

Генрі Марш – автор відомого бестселера «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», який побачив світ у львівському «Видавництві Старого Лева» та був презентований минулоріч на Форумі видавців у Львові із блискучим успіхом.

Також про медичну діяльність лікаря знято документальний фільм «Англійський хірург» (2007), події якого відбуваються в українській лікарні. Г.Марш часто навідує Україну і активно працює тут з початку 90-х років.

Медик з великим професіоналізмом навчає і стажує українських нейрохірургів, а також оперує та консультує українських пацієнтів.

Наші студенти, щоб почути лекцію відомого лікаря, спеціально їздили до Львова. (Репортаж тут: http://www.tdmu.edu.ua/2016/02/11/studenty-tdmu-pocherpnuly-tsinnyj-dosvid-z-lektsiyi-legendarnogo-brytanskogo-nejrohirurga-genri-marsha/ ) Тепер же медичне світило поділиться своїм досвідом у Тернополі.

Запрошуємо всіх зацікавлених. Вхід вільний.

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page