Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

Планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 27 вересня цього року.

img_0360

Спершу Михайло Михайлович виконав приємну місію – вручив дипломи доктора наук Ганні Сатурській (захистила дисертацію за спеціальністю «Патологічна фізіологія»), Святославу Костіву (захистив дисертацію за спеціальністю «Хірургія»), Зої Небесній (захистила дисертацію зі спеціальності «Нормальна анатомія»), Дмитру Вакуленку (захистив дисертацію зі спеціальності «Медична та біологічна інформатика і кібернетика»).

img_0370

img_0368 img_0378 img_0384

Очільник вишу також вручив подяки волонтерській команді ТДМУ з числа студентів (Юлія Ківець, Володимир Гуцул, Петро Ваховський, Богдан Вербенець, Лілія Гарасимчук, Ірина Лиса, Романія Клос, Наргіз Джавадова) за активну участь у проведенні благодійного спортивного фестивалю «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям» (https://www.tdmu.edu.ua/2016/07/01/studenty-tdmu-organizuvaly-blagodijno-sportyvnyj-festyval-povernemo-shhaslyve-dytynstvo-onkohvorym-dityam/).

img_0372 img_0388 img_0390 img_0393 img_0395 img_0398 img_0402

Першим питанням порядку денного засідання вченої ради була рекомендація професора Сергія Климнюка як співавтора підручника «Медична мікробіологія, вірусологія та імунологія» до складу авторського колективу претендентів на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.

img_0404

З цього питання доповів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

img_0414

img_0529

Шляхом таємного голосування вчена рада надала рекомендацію професору Сергію Климнюку. Результати голосування озвучив голова лічильної комісії доцент Дмитро Коробко.

img_0562

Про підсумки виробничої практики 2015-2016 навчального року доповіла керівник відділу виробничої практики студентів, доцент Вікторія Фурдела.

img_0578

Голова комісії, доцент Оксана Шевчук проаналізувала забезпечення актуальності і своєчасного розміщення інформації на веб-сайті університету.

img_0586 img_0588

У питанні «Поточні справи» виступив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Ковальчук, головний бухгалтер Тетяна Мудрик.

img_0351 img_0386