Відбулася зустріч ректора ТДМУ зі студентами-сиротами

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які позбавлені батьківського піклування, 29 вересня цього року мали нагоду поспілкуватися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою, проректорами, деканами та керівниками інших підрозділів. Михайло Михайлович запевнив молодь, що університет і надалі сприятиме у вирішенні їхніх актуальних питань та проблем, підтримуватиме їх і надаватиме потрібну допомогу.

dsc_4886 dsc_4912

dsc_4908

dsc_4917

На запитання студентів відповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника юридичного відділу Роман Матюк.

dsc_4947

dsc_4927 dsc_4933

Про розподіл майбутніх медиків, які навчаються за державним замовленням, детально розповів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

dsc_4892

Під час зустрічі також була обговорена можливість оздоровлення студентів на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина».