Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги» відбулася в ТДМУ

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 6-7 жовтня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги».

konf-reabilitatsia-16107061 konf-reabilitatsia-16107062

konf-reabilitatsia-16107056

Від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди успіхів і плідної праці учасникам симпозіуму побажав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан. Він звернув увагу на те, що в світі і Україні все більше уваги приділяють медичній та фізичній реабілітації.

konf-reabilitatsia-16107071

Перше пленарне засідання доповіддю «Проблема коморбідності в сучасній медичній реабілітації» відкрив професор Донецького національного медичного університету імені М.Горького Валерій Сокрут.

konf-reabilitatsia-16107121

Професор Харківської медичної академії післядипломної освіти Ольга Нечипуренко детальніше зупинилася на використанні сучасних можливостей фізіотерапії в комплексній вторинній фізіопрофілактиці загострень бронхітів у дітей на курортах Харківського регіону.

konf-reabilitatsia-16107178

Доповідь «Йододефіцитні стани та їх профілактика в йододефіцитних регіонах України» представила професор ТДМУ Надія Пасєчко.

konf-reabilitatsia-16107240

Професор ТДМУ Світлана Сміян доповіла на тему «Реабілітаційні заходи при остеоартрозі: проблеми і перспективи».

konf-reabilitatsia-16107274

Про сучасні особливості імунореабілітації при хронічному тонзиліті доповів професор ТДМУ Ігор Господарський.

konf-reabilitatsia-16107320

Комплексний підхід до реабілітації дітей з гастроентерологічною патологією проаналізувала професор ТДМУ Оксана Боярчук.

konf-reabilitatsia-16107302

Фахівці з Одеси – головний науковий співробітник ДП УНДІ «Медицина транспорту», завідувач клінічного відділу медичної реабілітації Оксана Горша та дитячий хірург-ортопед міської дитячої поліклініки Валерія Аплевич – представили доповідь «Біохімічні та клініко-інструментальні аспекти застосування кінезіотейпування у відновному лікуванні дітей старшого шкільного віку».

konf-reabilitatsia-16107065 konf-reabilitatsia-16107069 konf-reabilitatsia-16107077

Під час другого пленарного засідання учасники конференції заслухали ще низку доповідей.

konf-reabilitatsia-16107156 konf-reabilitatsia-16107159 konf-reabilitatsia-16107285