Семінари з підтримки професійного розвитку молодих науковців від Британської Ради

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 р. ,  цього року семінари відбулися в Харкові та Полтаві. В листопаді 2016 року ми раді запросити до участі у програмі молодих науковців та дослідників Львова та західного регіону.

«Researcher Connect»  пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заявок на програму Horizon 2020.

«Researcher Connect»  пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.  Акцент програми  тренінгового семінару – на основних академічних навичках.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми проведемо два однакових семінари у Львові
в наступні дати:

Львів, 3-5 листопада           Національний університет «Львівська політехніка»

Львів, 7-9 листопада           Львівський національний університет ім. І.Франка 

Детальніше тут: http://www.britishcouncil.org.ua/researcher-connect-western-ukraine

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page