У ТДМУ відбулася посвята в ліцеїсти

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 11 листопада відбулася урочиста посвята учнів десятого класу ТНВК медичного ліцею №15 у ліцеїсти. Цього дня школярі зробили для себе важливий вибір у житті – вступили на професійний шлях лікаря. Підтримати своїх вихованців прийшли вчителі навчального закладу та їхні рідні.

med_8496 med_8499 med_8494

З вітальним словом до майбутніх медиків від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Він зазначив, що діяльність медичного ліцею в нашому місті стала можливою лише завдяки ініціативі дирекції школи №15 та керівництва медуніверситету.

med_8520

«Сьогодні ви зробили перший крок до здобуття цього фаху. Пам’ятайте, що в майбутньому ви будете постійно служити найголовнішому – збереженню життя і здоров’я людини. Ці дві цінності є одними з найважливіших упродовж всіх часів. Щоб стати професійним лікарем, потрібно добре вчитися. В нашому університеті для цього створені всі умови. Після закінчення ліцею ми раді будемо бачити всіх вас студентами нашого університету. Бажаю вам миру, добра і тих успіхів, які допоможуть вам стати справжніми лікарями. У добру путь!», – звернувся Аркадій Шульгай.

med_8536

Майбутніх лікарів також привітав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, який звернув увагу на здобуття студентами нашого університету практичних навичок.

med_8547

«Це особливий і святковий день, коли ви свідомо обираєте одну з найблагородніших професій – медицину. Дорогі діти, ви повинні розуміти, що бути лікарем не тільки почесно і важливо, а й ця професія потребує любити людей, перейматися їхнім станом, знаходити найефективніший метод лікування. У житті вам доведеться багато чого пройти і подолати. Бажаю бути вам своєму покликанню, а також наполегливими і здоровими», – побажала директор ліцею Тетяна Солтис.

med_8570 med_8573 med_8574

med_8594 med_8600 med_8602 med_8603 med_8604 med_8605 med_8606 med_8607

Ліцеїсти урочисто поклялися бути наполегливими у навчанні, завзятими у здобутті професії, добрими і чуйними до людей. Вони також  виконали студентський гімн «Гаудеамус» і отримали з рук директора ліцею святкову пам’ятку.

med_8627

Від своїх батьків винуватці свята прийняли традиційний коровай.

med_8631 med_8636 med_8641 med_8644 med_8647 med_8649

Музичні подарунки для винуватців свята підготували учні молодших класів ТНВК медичного ліцею №15 у ліцеїсти.

med_8669