Благодійні акції до Дня Святого Миколая

Щорічно напередодні Дня Святого Миколая Центр виховної роботи та культурного розвитку ТДМУ  організовує низку благодійних проектів та акцій.

За участю активних волонтерів – помічників Святого Миколая  з числа студентів та викладачів Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського усі дітки напередодні цього свята отримують довгоочікувані подарунки.

1. Акція «Зігрій різдвяно-новорічнийм теплом воїна». Проводиться збір коштів та продуктів для воїнів, які перебувають в АТО. Плануємо передавати подарунки та харчові набори 7 грудня 2016 року. Всім, хто виявить бажання долучитися звертатися до: доц. Керничної Іванни Зіновіївни – 097 25 37 124 (кафедра фармакогнозії та медичної ботаніки; вул. Руська, 36); Муцяк Мар’яни – 067 10 55 718.

2. Акція «Допоможи Святому Миколаю». Міський соціальний  центр для дітей і молоді м. Тернополя надає список сімей, які потребують допомоги (хворі діти, багатодітні родини тощо). Всі бажаючі можуть долучитися до акції матеріально або подарунками (іграшками, книгами, солодощами, канцтоварами) та завітати із цими подарунками до сімей. Всім, хто виявить бажання долучитися звертатися до: доц. Керничної Іванни Зіновіївни – 097 25 37 124; Чиж Соломії – 068 33 53 813; Позунь  Мар’яни – 096 27 79 754.

3. Акція «Ялинка бажань». Акція буде проводитись упродовж грудня спільно з Центром соціальних служб для молоді у ТРЦ «Подоляни», «Орнава»  (1 поверх, магазин «Сільпо»). На ялинці розміщені листи-побажання лежачих дітей-інвалідів  Тернополя. Кожен бажаючий може прийти та взяти цей лист і, по можливості, здійснити мрію хворої дитини. Біля ялинки чергуватимуть студенти-волонтери ТДМУ (з 17-19 год.), які детальніше проконсультують про проведення акції та доставку подарунків. Бажаючим допомогти  звертатися до Ящишин Яни-Марії – 098 961 58 29.

4. Акція «Миколай про тебе не забуде. Фабрика Святого Миколая». Вже десять років поспіль акцію проводить Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ спільно з молодіжними організаціями, навчальними закладами та громадськістю міста. Помічники Святого Миколая розносять подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити та інше) по домівках дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечних сімей. Основним місцем проведення акції є  греко-католицька церква св. Йосафата, вул. Лучаківського. Всі бажаючі можуть долучитися до  акції (у церкві можна допомогти пакувати та розносити подарунки). Координатором акції є студентка 3 курсу медичного факультету Миц Вікторія – 098 052 65 72.

5. Акція «Допомога Тернопільській обласній спілці багатодітних сімей».

Гайдук Максим (6 років), Гайдук Захарій (6 років). Діагноз: рахіт. Необхідно на  лікування до 10 000 грн.

Петрас Олена (12 років).  Діагноз: муковісцидоз.

Сім’я Наворинських. Четверо дітей – інваліди. Діагноз: цукровий діабет. Хвора мама.

Всім, хто виявить бажання допомогти, звертатися до: Крамар Соломії Богданівни – 096 102 10 42.

Про наші акції у минулі роки: