Клуб англійської розмовної мови в бібліотеці ТДМУ

У бібліотеці Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського діє клуб розмовної англійської мови. Заняття проводить волонтер Корпусу Миру Нішат Мхамад, яка допомагає викладачам і студентам нашого університету покращувати свої знання з іноземної мови.

dsc_6867

Представниця Корпусу Миру креативно підходить до викладу матеріалу креативно, підшуковуючи цікаві завдання і враховуючи медичну тематику. Головним у цих заняттях є можливість живого спілкування з автентичним носієм англійської мови.

Заняття відбуваються в читальній залі бібліотеки. Навчання проводиться щосереди:

– для викладачів о 17.00

– для студентів о 18.00.