Святий Миколай з Польщі побував у Петриківському обласному комунальному будинку-інтернаті

Завідувач кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання, професор Дарія Козак та асистент цієї ж кафедри Анастасія Руцька 16 грудня цього року спільно з реабілітаційно-освітнім центром для неповносправних дітей з міста Живец, що у Польщі, побували у Петриківському обласному комунальному будинку-інтернаті.

bezymyannyj1

bezymyannyj2 bezymyannyj

На святі, де було представлене театралізоване дійство від гостей з Польщі, перебувало понад 80 вихованців цього закладу. Діти жваво і активно включилися у танцювальне і театралізоване дійство. Кожен мав можливість познайомитися зі Святим Миколаєм. Усі діти отримали подарунки з нагоди свята.

bezymyannyj3 bezymyannyj4

Проводячи такі заходи, надзвичайно приємно бачити щасливі очі і усміхнені обличчя дітей, яким доля, на жаль, підготувала випробування.

bezymyannyj5 bezymyannyj6

На фото: Рената Блеха, Дарія Козак, Анастасія Руцька.

Серед учасників концертної програми були директор «Фонду допомоги дітям» з Польщі Рената Блеха та двоє працівників центру – Пйотр Куфел, Лукаш Шемічек, а також іноземні студенти другого курсу медичного факультету ТДМУ та студенти з Польщі.

bezymyannyj7

На фото: Дарія Козак, Рената Блеха.

bezymyannyj8

На фото: Рената Блеха та студенти.

bezymyannyj9

bezymyannyj10

Після розважальної програми з нагоди свята Миколая були роздані подарунки дітям-сиротам.