Конференція «Актуальні питання підготовки студентів у Центрі симуляційного навчання: досвід і перспективи»

Запрошуємо вас взяти участь і виступити з усною доповіддю на навчально-науковій конференції «Актуальні питання підготовки студентів у Центрі симуляційного навчання: досвід і перспективи», яка відбудеться 1 лютого 2017 року на базі навчального корпусу № 6 (вул. Чехова, 3). Початок роботи конференції – 15.30 (аудиторія № 9).

Наукова програма конференції включає такі питання:

– проблеми поєднання симуляційного навчання і навчального процесу на клінічних кафедрах медичного університету;

– роль симуляційного навчання у поглибленні здобуття практичних навичок;

– технології освітньої діяльності в Центрі симуляційного навчання;

Регламент роботи конференції:

– усна доповідь – до 15 хв;

– виступ в обговоренні – до 5хв.

Матеріали конференції будуть висвітлені у вигляді статей у науково-практичному журналі  «Медична освіта».

Детальна програма тут Програма Кінець1