Хор ТДМУ подарував хвилини радості працівникам і пацієнтам хоспісу

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського разом з підготовкою висококваліфікованих фахівців медичної галузі виховують майбутніх патріотів України з щирим серцем і милосердним ставленням до тих, хто потребує опіки та допомоги. Особливо зворушливим було щедрування хору ТДМУ 20 січня цього року в Тернопільському хоспісі. Цей виступ нашому творчому колективу запам’ятається надовго. Усі щедрівки викладачі і студенти виконали з особливим трепетом.

MED_3659 MED_3666 MED_3685

MED_3682

Керівник закладу висловив щиру подяку хористам. Він наголосив на тому, що подібні візити є надзвичайно потрібними як персоналу, так і пацієнтам. Останнім це допомагає отримати незабутні хвилини радості, а працівникам – натхнення для подальшого виконання своєї нелегкої місії.

MED_3715 MED_3730 MED_3742