Представники Тернопільської вищої духовної семінарії побажали ТДМУ успіхів і процвітання

Представники Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого на чолі з ректором отцем Іваном Римаром завітали 24 січня до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, аби привітати з минулими святами та Йорданським водосвяттям.

Osviachennia-17013984  Osviachennia-17014090

Майбутні священики в стінах ТДМУ виконали низку колядок і щедрівок. Отець Іван Римар побажав адміністрації, працівникам і студентам нашого університету успіхів, процвітання, досягнення нових висот, здоров’я, миру та Божого благословення.

Osviachennia-17014023

Osviachennia-17014021

Ректор Тернопільського медуніверситету, професор Михайло Корда подякував за щирі вітання. Він також побажав викладачам семінарії натхнення у підготовці майбутніх духовних провідників нації, Божої опіки і мудрого наставництва, а вихованцям навчального закладу – наполегливості в опануванні всіх наук, відданого служіння обраній професії.

Osviachennia-17014036 Osviachennia-17014043  Osviachennia-17014049 Osviachennia-17014051

З молитвами і найкращими побажаннями було здійснено окроплення освяченою водою всіх приміщень адміністративного корпусу медичного університету.