Зустріч Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука з працівниками та студентами ТДМУ з нагоди 60-го ювілею з дня заснування

18 лютого 2017 року о 9.00  – Архиєрейська Божественна Літургія в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці за здоров’я працівників та студентів ТДМУ з нагоди 60-річчя, яку очолить Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

13642855361

18 лютого 2017 року об 11.00  – зустріч Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука з працівниками та студентами ТДМУ з нагоди 60-річчя (Актова зала ТДМУ).