Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 9 лютого 2017 року.

DSC_9847

DSC_9855

Видавничу діяльність кафедр та викладачів університету проаналізував голова комісії, професор Микола Кашуба.

DSC_9861

Участь в обговоренні взяв проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

DSC_9872

Про роботу відділу міжнародних зв’язків доповіла керівник підрозділу, доцент Наталія Лісничук.

Окрім того, пі час ректорату було затверджено проект рішення «Про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу на кафедрах стоматологічного факультету».

DSC_9875

У «Різному» виступив проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.