Студенти ТДМУ організували показ фільмів на медичну тематику

Представники Тернопільського осередку Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students Association), який складається зі студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, 10 березня у Палаці Кіно організували «Movie fest». На перегляд фільму, присвяченого медичній тематиці, могли прийти всі бажаючі.

MED_0839

MED_0893

Як розповів голова Тернопільського осередку ЄАСМ Парт Саб’я Сачі (Parth Sabya Sachi), головна мета заходу полягає у тому, щоб більше зацікавлювати студентів медициною, спонукати їх задумуватися над важливістю цієї професії. Саме тому члени організації підшуковують такі документальні та художні фільми, які би мотивували до професійного розвитку, постійної роботи над собою.

«Подібний показ ми організовуємо вперше. Ідея виникла ще у грудні минулого року. Упродовж цього часу ми підбирали фільм для демонстрації, вирішували організаційні питання. Ми плануємо і надалі організовувати такі заходи, щоб майбутні медики надихалися життєвими прикладами уже відомих лікарів», – додав Парт.

MED_0835 MED_0847 MED_0849 MED_0863

Перед показом фільму відбулася дискусія щодо шкідливості куріння і способів спонукати людину позбутися цієї шкідливої звички. Модератором обговорення був координатор Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association) на всеукраїнському рівні Дональд Одіон.

MED_0867 MED_0875

Фільм «Обдаровані руки: історія Бена Карсона» (2009 рік) це драматична кінострічка, директором і співпродюсером якої є Томас Картер (Thomas Carter), сценаристом Джон Пілмеєр (John Pielmeier). В його основі реальна історія життя нейрохірурга Бена Карсона. Ця стрічка отримала чимало нагород і схвальних відгуків кінокритиків.