Муніципальний Галицький камерний оркестр 19-го березня запрошує на ювілей

Вже 25 років Муніципальний Галицький камерний оркестр дарує тернополянам та гостям міста своє мистецтво. Колектив було створено в 1991 році на честь проголошення Незалежності України за ініціативи його художнього керівника та диригента, народного артиста України Василя Феленчака. Назвою «Галицький» колектив завдячує як землі, на якій ми живемо, так і особливому колориту, що намагається привнести у музику, що виконує.

afisha_25_A4 (1)

Щодо знаменних віх в історії колективу, то в 2003 році рішенням сесії міської ради Тернополя Галицький камерний отримав статус Муніципального, в 2004 році брав участь у фестивалі культурної спадщини «Мистецтво Європейської вулиці» (Тарнув, Польща); в 2005 – у Прощі, присвяченій блаженній пам’яті Папи Римського Івана Павла II (Краків, Польща), в 2007-му отримав звання лауреата Першого Всеукраїнського фестивалю академічного мистецтва «Синкопа… Слово… Па-де-де…» (м. Київ), в 2008 році виступив на III міжнародному фестивалі духовної музики «Кременецькі вечори «Ave Maria», в 2009-му став володарем Гран-прі Міжнародного фестивалю «Закарпатський едельвейс» (м. Ужгород).

За останній час до знакових моментів в історії колективу додались участь у зустрічі з Главою і Отцем УГКЦ Блаженнішим Святославом, відкритті у Тернополі виставки полотен Івана Марчука, репрезентації краю «Благословенне Тернопілля», що 14 лютого 2017 року відбулась у Києві.

Впродовж своєї діяльності оркестр дав понад півтори тисячі концертів в Тернополі та області, для офіційних делегацій Японії, Китаю, Німеччини, Польщі, Бельгії, США та Аргентини, Латвії, Естонії, Грузії, що перебували в Україні; гастролював у Німеччині, Франції, Югославії, Польщі, Угорщині, Словенії.

Впродовж двадцяти років незмінним художнім керівником та диригентом колективу є член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, заслужений артист України Василь Феленчак.

19 березня, у неділю, Муніципальний Галицький Камерний оркестр запрошує усіх шанувальників своєї творчості та друзів на святковий ювілейний концерт з нагоди 25-річчя. У програмі свята – найулюбленіші класичні та популярні твори, «родзинки» джазової та рок-музики, вокальні твори, виконані разом із народною хоровою капелою «Зоринка», вітання та інші приємні несподіванки.

Відбудеться імпреза на сцені Українського дому «Перемога» (б-р Шевченка, 27). Початок концерту о 16 годині.

Галицький камерний вже двадцять п’ять років з натхненням та радістю творить чудову музику для Вас, відзначимо це свято разом!

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page