Зустріч з Дерілом МакКарті – віце-президентом Європейського Лідерського Форуму

22 березня 2017 р. о 17.00 в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбудеться зустріч з відомим вченим та громадським діячем Дерілом МакKарті.

Деріл МакKарті є віце-президентом Європейського Лідерського Форуму. З 1988 р по 2014 р також займав пост президента міжнародної наукової неурядової організації «Партнерські навчання» (Cooperative Studies). Деріл отримав ступінь доктора некомерційного організаційного лідерства при Школі міжкультурних досліджень (School of Intercultural Studies) Вищої Школи Фуллер (Fuller Graduate School) у Каліфорнії. Він працював із низкою провідних університетів світу. За роки, які Деріл присвятив заснуванню, розбудові та керівництву організації «Партнерські навчання», він накопичив великий досвід у сфері освіти, лідерства, управління, досягнення успіху та організаційного розвитку. У лютому 2015 приєднався до Європейського Лідерського Форуму (European Leadership Forum) як директор Мережі лідерів-науковців (Academic Leaders Network), працював в якості віце-президента Академічних Програм та Стратегій Форуму християнських лідерів (Academic Programs and Strategy with Forum of Christian Leaders). Сферами його зацікавлення є ефективне лідерство та управління, роль етики та моралі у сфері вищої освіти, а також значення характеру для людського благополуччя.
Тема cемінару у ТДМУ – “Тенденції міжнародної вищої освіти”.