Збірна команда іноземних студентів ТДМУ виборола призове місце з футзалу

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського з 20-24 березня 2017 року стартувала студентська спартакіада серед державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації з футзалу. Заявки подало дев’ять студентських команд, зокрема були представлені Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка (2 команди), Тернопільський національний економічний університет (2 команди), Бережанський аграрний університет, Кременецький педагогічний коледж, Тернопільський національний технічний університет імені І.Пулюя та Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського (2 команди).

MED_5530

Наш університет представляли дві студентські команди. До першої увійшли представники медичного та стоматологічного факультетів (Іван Калька (медичний ф-т), Володимир Луцик (медичний ф-т), Арсен Літвінський (медичний ф-т), Олександр Грінько (медичний ф-т), Віталій Зайцев (стоматологічний ф-т), Ігор Середа (медичний ф-т), Роман Хрущ (медичний ф-т), Артем Маланчук (медичний ф-т), Сергій Шовтюк (медичний ф-т)), до іншої – іноземні студенти (Alchlaihawi Hayder, Assimba Joseph, Saleh Abdelrahman, Emmanuel Turkson, Sherriff Osman, Kofi Damoah, Mohab Ragab, Bernard Adjei, Ifeanyi Odume, Alkammasi Ali, Saleh Eissa, Alhasson Ali).

MED_5553 MED_5560 MED_5566

Збірна команда стоматологічного та медичного факультету посіла 5 місце, поступившись командам ТНПУ і Кременецького педагогічного коледжу.

MED_5570

Іноземні студенти нашого університету, не програвши жодної гри, посіли 3 місце. Обігравши у групі – команди ТНПУ та ТНЕУ-2, а також зігравши в нічию з командою ТНЕУ-1, наші студенти вибороли в групі 2 місце (7 очок). У фінальній боротьбі за 3-4 місця збірна представників різних країн обіграла Кременецький педагогічний коледж з рахунком 2:1 та виборола бронзові медалі.

MED_5543

Вітаємо наших футболістів з перемогою! Бажаємо їм успіхів і удачі!