ТДМУ розвиватиме співпрацю з медичними закладами Швеції

Нещодавно представники лікувальних закладів Швеції зустрілися з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою, щоб обговорити напрямки майбутньої співпраці. В зустрічі взяли участь кардіохірург Bugge Mogens, хірург Cikota Patrik, координатор Siеstedt Marie, професор Ekstrеm C.G., а також Andersson Stephen, Bugge Nicklas та Valkonen Martti.

image001

image003

Михайло Михайлович ознайомив гостей з діяльністю ТДМУ, а також окреслив напрямки можливого співробітництва.

image005 image007 image009

Під час зустрічі мова йшла про можливість читання лекцій для студентів і викладачів нашого університету кардіохірургом Bugge Moge. До речі, у нього така практика є і він з задоволенням відгукнувся на цю пропозицію. Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда та гості обговорили також можливості співпраці в напрямку стажування викладачів і студентів нашого вишу на клінічних базах лікувальних закладів Швеції, реалізації спільних науково-практичних проектів, програм академічного обміну.

image011 image013

Шведська делегація мала змогу оглянути матеріально-технічну базу ТДМУ.