Підвищення кваліфікації українських лікарів і науковців у Польщі

Інститут  Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці за підтримки адміністрації Підкарпатського воєводствова Польщі організовує наукове медичне стажування в Жешуві для підвищення кваліфікації та обміну досвідом між польськими й українськими лікарями і професорами університетів з метою налагодження двосторонньої співпраці.

З цієї нагоди Інститут  Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці 21.04. 2017 року о 15.00 в актовій залі Тернопільського державного медичного університету  організовує тематичний брифінг.

Детальніша інформація у доданих файлах анонс-презентації_ТДМУ (1) анонс-презентації_ТМУ (1)