Зустріч з заступником Міністра охорони здоров’я України в ТДМУ

Заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський в рамках робочого візиту до Тернопільської області зустрівся з представниками адміністрації, викладачами і студентами Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

MED_1975

MED_1996

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда ознайомив гостя з діяльністю, досягненнями і інноваціями в університеті.

MED_2030 MED_2037 MED_2049 MED_2051 MED_2064 MED_2070 MED_2072

Після цього відбулася зустріч з викладачами і студентами Тернопільського медуніверситету. Спілкування пройшло у формі діалогу. Олександр Лінчевський поцікавився у молоді, чому вони обрали фах медика і як бачать себе у цій професії в майбутньому. Він наголосив на тому, що від життєвої позиції молодого покоління залежить напрям, в якому буде розвиватися медична галузь і держава загалом.

MED_2092 MED_2126 MED_2129 MED_2133 MED_2140 MED_2146

Після короткої промови студенти могли поставити запитання гостю. Майбутніх медиків цікавили відповіді на питання щодо іспитів «Крок», можливості подальшої самореалізації в медичній галузі, реформи в медицині та інше.