Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 22 травня 2017 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

image001

image003

Про роботу навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги доповів помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Вадим Творко.

image005

Голова профспілкового комітету ТДМУ, доцент Петро Лихацький ознайомив з ситуацією щодо організації літнього відпочинку студентів та викладачів.

image007

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.