Вітання для ТДМУ від партнерів з Австрії

До Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 25 травня 2017 року завітав професор Віденського медичного університету (Австрія) Гаральд Тойсфельбауер з метою взяти участь у святкуванні 60-річчя нашого вишу та передати вітання від ректора віденського ВНЗ. Минулого року викладачі і студенти нашого вишу мали нагоду почути лекцій австрійського науковця.

Vizyt-Harold-17058685

Нагадаємо, що ТДМУ і Віденський медичний університет упродовж багатьох років є партнерами в освітянській і медичній галузях.

Vizyt-Harold-17058694

Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою були обговорені подальші напрямки співпраці на науковій ниві, в напрямку академічних обмінів і т.д.