Студентський актив відсвяткував 60-річчя ТДМУ масштабним концертом

До святкування 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського усі підрозділи ретельно готувалися упродовж тривалого часу. Свій захід організував і Студентський парламент ТДМУ, який відбувся у формі цікавої концертної програми для молоді на Театральному майдані Тернополя.

image001

image003

Головними організаторами свята стали голова парламенту Ігор Стецюк і наш креативний студент Роман Балич. Дизайнером у цій команді був Михайло Сас, який водночас є дизайнером студентського журналу «Unitime».

image005

Підбором і запрошенням гуртів займалася Тетяна Іваніцька. Завдяки їй чудовий настрій створювали Ярина Турко, Павло Тютюнник, гурти «Джорджія», «Чуду», «Franko band», «Essence radiance», «Silence».

image007

Хедлайнером вечора був гурт «Без обмежень», в організації приїзду якого посприяв профком ТДМУ. За це Студентський парламент висловлює щиру вдячність в особі голови профкому Петру Лихацькому.

image009

Під час концерту голова Студентського парламенту Ігор Стецюк побажав всім присутнім успіхів, вдалого складання сесії, професійного розвитку і гарного настрою під час святкового концерту.

MED_2450 MED_2460 MED_2466 MED_2497 MED_2500 MED_2512 MED_2515

Оргкомітет також висловлює вдячність адміністрації університету  за сприяння в організації заходу.