Вчена рада ТДМУ на черговому засіданні розглянула планові питання

30 травня 2017 року відбулося планове засідання вченої ради університету. За дорученням ректора університету, професора Корди М.М. головуючим на засіданні був проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

image001

Першим питанням згідно з порядком денним були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

image003

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Андрейчин С.М., проф. Кашуба М.О., Романюк А.В.

image005

Результати таємного голосування доповідав голова лічильної комісії, проф. Андрейчин С.М.

За результатами таємного голосування було обрано:

• На посаду декана медичного факультету – кандидата медичних наук, доцента Крицьку Галину Анатоліївну,

image007

• На посаду завідувача кафедри акушерства та гінекології ННІПО доктора медичних наук, професора Бойчук Аллу Володимирівну,

image009

• На посаду завідувача кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією доктора медичних наук, професора Боярчук Оксану Романівну,

image011

• На посаду завідувача кафедри педіатрії ННІПО доктора медичних наук, професора Банадигу Наталію Василівну,

image013

• На посаду завідувача кафедри медичної біології доктора медичних наук, професора Федонюк Ларису Ярославівну,

image015

Згідно з сучасними вимогами (знання однієї із мов країн ЄС на рівні не нижче В2, публікації у періодичних наукових виданнях, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science, стажування за кордоном) вчене звання доцента по кафедрі фармацевтичної хімії було присвоєно Іванусі Ірині Богданівні.

image017

Про організацію виробничої практики, затвердження планів та баз проведення доповідала керівник відділу виробничої практики студентів, доц. Фурдела Вікторія Богданівна.

image019

Наступним питанням був звіт АГЧ за 2016-2017 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів. Із доповіддю з цього питання виступив проректор з НПР та соціальних питань, доц. Слабий Олег Богданович.

image021

Про поточні справи доповідали:

image023

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.
  • проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.