На черговому засіданні вчена рада ТДМУ розглянула планові питання

23 червня 2017 року під головуванням ректора університету, професора Корди М.М. відбулося планове засідання вченої ради університету.

image001 image003

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є. Результати таємного голосування озвучив голова лічильної комісії, проф. Гнатюк М.С.

image005

За результатми таємного голосування на посди завідувачів кафедр було обрано:

• філософії та суспільних дисциплін професора Мельничук Ірину Миколаївну;

image007

– медицини катастроф та військової медицини професора Гудиму Арсена Арсеновича;

image009

– анатомії людини: професора Герасимюка Іллю Євгеновича.

image011

На посади професорів кафедр було обрано:

– оториноларингології, офтальмології  та нейрохірургії доктора медичних наук Андрейчина Юрія Михайловича;

image013

• гістології та ембріології доктора біологічних наук Небесну Зою Михайлівну;

image015

• інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами професора Копчу Василя Степановича.

image017

• На посаду директора бібліотеки було обраноПроців Олену Ярославівну.

image019

Вчені звання доцентів присвоєно:

• по кафедрі фармакології з клінічною фармакологією кандидату біологічних наук Вольській Аліні Станіславівні;

image021

• по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків кандидату фармацевтичних наук Покотило Олені Олександрівні

image023

і кандидату фармацевтичних наук Бердею Ігорю Івановичу;

image025

• по кафедрі філософії та суспільних дисциплін кандидату педагогічних наук Христенко Ользі Мирославівні.

image027

Наступним питанням порядку денного були звіти голів державних екзаменаційних комісій. Вченою радою було заслухано і затверджено звіти голів державних екзаменаційних комісій:

• на медичному факультеті – проф. Дзюбановського Ігоря Яковича;

image029

• на стоматологічному факультеті – доц. Бойцанюк Смвітлани Іванівни;

image031

• на фармацевтичному факультеті – доц. Поляк Ольги Богданівни;

image033

• по ННІ медсестринства – проф. Боярчук Оксани Романівни;

image035

• за напрямом підготовки «фізична реабілітація» – проф. Мисули Ігоря Романовича.

image037

Про поточні справи доповідали:

image039

• проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г. і проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.