II Міжнародна заочна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

Оргкомітет II Міжнародної заочної науково-практичної конференції «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук», 30 жовтня 2017 р., Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Миколаїв, Україна, запрошує Вас взяти участь у конференції. До участі в конференції запрошуються наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти (тільки в співавторстві з науковим керівником).

Матеріали конференції будуть опубліковані у формі наукових статей у журналі «Український журнал медицини, біології та спорту». Представлення в системах реферування: CrossRef, Google Scolar, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Статтям буде присвоєно індекс doi.

Науковий журнал внесено до Переліку наукових фахових видань України (біологічні науки, медичні науки – Додаток 9 до наказу Міністерства освіти і науки України 22.12.2016 № 1604; Додаток 6 до наказу Міністерства освіти і науки України 11.07.2017 № 996).

Матеріали приймаються до 15 вересня 2017 р. email: med.biol.sport@gmail.com, svetlanaadanilch@gmail.com з поміткою «Миколаїв-конференція».

Збірник повинен бути офіційно опублікований до 25 жовтня 2017 р. Розсилка матеріалів конференції – до 5 листопада 2017 р. Оргкомітет конференції буде Вам вдячний за поширення даної інформації серед представників наукової громадськості, зацікавлених в публікації матеріалів своєї роботи.
Інформаційний лист, вимоги до оформлення робіт, анкета учасника – в прикріпленому файлі. Информационное письмо (РУС) ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ