Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ТДМУ

15 вересня у залі засідань спеціалізованих вчених рад Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01.

image001

На порядку денному було колективне рецензування дисертації здобувача наукового ступеня кандидата медичних наук Гайдаш Олени Ігорівни «Вплив ліпополісахаридів бактерій роду Shigella на функціональну активність, метаболізм та апоптоз нейтрофілів і моноцитів крові людини in vitro» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія, направленої Міністерством освіти і науки України у спеціалізовану вчену раду Д 58.601.01 ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» для проведення додаткового розгляду.

image003

Спеціалізована вчена рада Д 58.601.01 прийняла позитивне рішення щодо присудження Гайдаш Олені Ігорівні наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.