Студенти ТДМУ долучилися до благодійної акції з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Світова спільнота 1 жовтня відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Це свято – ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої верстви суспільства. Волонтери Red Cross Youth Ternopil також долучилися до цієї соціальної місії. Впродовж двох днів студенти та клінічні ординатори Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є волонтерами Товариства «Червоний Хрест», пакували продуктові набори для пенсіонерів, спонсором яких стала організація «WHOE» (м. Апелдорн, Нідерланди). До кожного пакунку увійшли найнеобхідніші продовольчі товари щоденного вжитку: макаронні вироби, гречана крупа, борошно, сіль, цукор, олія, вершкове масло та солодощі. Продуктів було придбано на загальну суму 7 тисяч євро. Такі приємні подарунки отримають 900 пенсіонерів області у день свята.

Організатори і волонтери сподіваються, що таким чином вдасться хоча б трохи полегшити нелегке життя людей поважного віку і привернути увагу молодшого покоління до проблем тих, хто нас виплекав з колиски, навчив мудрості та готовий віддати останнє, заради нашого щасливого майбутнього.

Організатор волонтерської ініціативи студентка четвертого курсу медичного факультету Соломія Пиндиківська. До акції долучилися студентка третього курсу медичного факультету Катерина Янковенко, студентка четвертого курсу медичного факультету Юлія Солонинка, студентка п’ятого курсу медичного факультету Катерина Сорочан, клінічний ординатор Амін Мудассар.