Студенти ТДМУ поділилися своїми знаннями про те, як зберегти здоров’я

З нагоди Міжнародного дня серця та Дня людей похилого віку студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували благодійний захід у ТРЦ «Подоляни». Майбутні медики, зокрема Марія Ярмолка та Любомир Данилюк вимірювали артеріальний тиск усім бажаючим, Богдан Довгий та Яна Клямар визначали індекс маси тіла, Мар’яна Позунь, Надія Вега та Юлія Валігура прочитали лекцію з висвітленням основних аспектів захворювань серцево-судинної системи  та методів їх профілактики. Відвідувачі з цікавістю підходили, були активні, ставили багато питань.

Студенти-волонтери вже не вперше проводять просвітницькі акції, адже вони вважають, що краще попередити хворобу і бути обізнаним. Майбутні медики планують і надалі організовувати подібні заходи, бо це дає їм можливість уже зараз займатися профілактикою багатьох захворювань, зберегти здоров’я людей. «Це надихає на те, щоб знову і знову займатися профілактичною роботою зі студентської лави. Сподіваюся, що після проведення подібних заходів люди задумаються над важливістю збереження свого здоров’я. До нас зверталися як з простими запитаннями (як правильно харчуватися і підтримувати здоров’я), так і просили розповісти про те, який рівень тиску вважається високим, чому він піднімається, чому падає. Багатьом людям ми давали поради негайно звернутися до лікаря, не нехтувати своїм станом, бо були випадки нелікованої роками гіпертензії. Приємно, що багато хто вирішив переглянути свій раціон харчування, оскільки результати вимірювання індексу маси тіла виявилися невтішними», – розповіла Мар’яна Позунь.