Клуб української мови та культури

З 1 грудня 2017 року для студентів у приміщенні бібліотеки ТДМУ (вул. Січових Стрільців, 8) розпочинає роботу клуб української мови та культури.

Зустрічі українського розмовного клубу відбуватимуться двічі на тиждень о 17:00 годині. У вівторок заняття проводитиме викладач кафедри української мови – Заєць Мар’яна Зіновіївна, а у четвер – викладач підготовчого відділення для іноземців Тимощук Марина Дмитрівна.

Щосереди з 17:00 працюватимуть культурологічні студії за такими напрямками:

• література;
  • образотворче мистецтво;
  • пісенне та музичне мистецтво;
  • театральне мистецтво;
  • фольклорна творчість;
  • українські звичаї і традиції;
  • релігієзнавство.

Заняття проводитимуть викладачі кафедри філософії та суспільних дисциплін: Кадобний Тарас Богданович, Христенко Ольга Мирославівна та Починок Юлія Мирославівна.

У межах клубу плануємо організовувати тематичні зустрічі, свята та екскурсії.

Проект стартує з ініціативи ректора ТДМУ, професора Михайла Корди та помічника проректора з наукової роботи Юлії Починок.

Запрошуємо всіх зацікавлених!