У ТДМУ відбулося засідання регіональної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона»

У Тернопільському державному медичному університеті мені І.Горбачевського 14 листопада 2017 року відбулося установче засідання регіональної ради Тернопільської області відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір кандидатів у 2017-2018 рр.

У цьому засіданні взяли участь ректор ТДМУ, заслужений діяч науки і техніки України, професор Михайло Корда, завідувач кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти ТДМУ, заслужений діяч науки і техніки України, голова ГО «Українського Лікарського Товариства Тернопілля», голова Асоціації Хірургів Тернопілля, професор Ігор Дзюбановський, заслужений артист України, директор – художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Шевченка Борис Репка, Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Української Православної Церкви Київського Патріархату, владика Нестор, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Тернопільській області Микола Шот, голова Студентського наукового товариства ТДМУ Катерина Галей, голова Тернопільської обласної організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», головний лікар ТОКПЛ села Плотича Андрій Паламарчук, провідний спеціаліст з безпечної хірургії Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Андрій Ковальчук, голова Асоціації медичних сестер України у Тернопільській області Надія Фаріон, голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Володимир Кузів, представник Всеукраїнського лікарського товариства, професор ТДМУ Леонід Грищук.

На порядку денному було обрання голови та секретаря зборів, надання інформації про відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і затвердження положення про відзнаку на 2017-2018 рр., а також створення регіональної ради Тернопільської області відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та затвердження кандидатів до складу ради, яка здійснюватиме конкурсний відбір 2017-2018 рр. Під час засідання також обрали голову, заступника, секретаря ради та відповідального за інформаційний супровід в регіоні.

Присутні заслухали інформацію координатора ініціативної групи зі створення регіональної ради Тернопільської області про обрання голови та секретаря зборів ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

За результатами голосування головою зборів обрали Ігоря Дзюбановського, а секретарем – Катерину Галей.

Після цього учасники заслухали інформацію Михайла Корди щодо створення регіональної ради Тернопільської області про відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та Положення про Відзнаку на 2017-2018рр., цілі і завдання Регіональної ради.

Ректор ТДМУ наголосив на тому, що комісія має плідно попрацювати, аби представити на конкурсний відбір для нагородження орденом гідних представників медичної галузі нашого краю, які зробили великий внесок у розвиток медицини, присвятили життя порятунку здоров’я жителів області.

Також Михайло Михайлович висловив свої пропозиції щодо затвердження складу членів Регіональної ради.

Одностайним голосуванням було затверджено такий склад регіональної ради: Михайло Корда, Ігор Дзюбановський, Борис Репка, владика Нестор, Микола Шот, Катерина Галей, Андрій Паламарчук, Андрій, Надія Фаріон, Володимир Кузів, Леонід Грищук.

Під час зборів головою регіональної ради Тернопільської області було обрано Михайла Корду, заступником – Ігоря Дзюбановського, секретарем – Надію Фаріон, відповідальним за інформаційний супровід в регіоні – Миколу Шота.