Студентський квест відбувся в ТДМУ

Напередодні Міжнародного дня студента, а саме 15 листопада 2017 року, в адміністративному корпусі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розгорнулася весела, цікава і запекла боротьба між кількома командами. Саме цього дня в ТДМУ наша студентка Юлія Бандрівська організувала квест.

Загалом у корпусі було розташовано 11 станцій. Серед них «Аліас», де один з учасників команди повинен був пояснити якомога більшу кількість слів, а решта мали їх вгадати. Станція «МедМяу» містила портрети відомих осіб у масках. Учасникам потрібно було відгадати, хто на них зображений. У «Віднови позу» студенти відтворювали позиції, які були зображені на малюнку.

На станції «Що спільного?» командам пропонували зображених на картинці три особи. Потрібно було назвати спільне між ними. У «Віднови відповідність» необхідно було правильно розставити дати і події.

На станції «LingvaLatina» за допомогою українського перекладу потрібно було правильно вимовити латиною 10 найвідоміших крилатих висловів. «Правда чи міф» учасники з 10 запропонованих фраз мали визначити, які є правдивими, а які ні. «Не-доЛяЛя» – станція творчості і медицини. На ній кожен учасник співав популярну пісню медичними термінами, а команда повинна була її вгадати. Також учасникам пропонували розгадати медичні ребуси та інше.

Загалом у квесті взяло участь 8 команд, серед яких одна складалася з іноземних студентів. Для зручності розуміння конкурсів організатори всі завдання переклали англійською мовою.

Команда «Зюс Юґенд» (мила молодість) складалася з Степана Ванкевича, Іри Говди, Дмитра Камінського, Андрія Облещука, Дарини Шандрук, Влади Шідловської. До команди «Turbo» увійшли Наталя Петрова, Софія Гащак, Денис Заболотний, Олександр Дублянський, Роман Хрущ, Денис Кривохижа. Членами команди «Arab and proud» стали Omar Hamid, Omar Zakaria, Abdulrahman Salama, Sadek Yosri, Ahmed Mohamed, Sarah Mohamed.

Учасниками «Електролітів» стали Іванна Регалова, Максим Богданець, Наталія Мельничук, Павло Дмитрів, Юлія Хіміч, Таня Ковлева. До складу команди «Реготунчики» увійшли Оксана Побігушка, Ярослав Трвонц,  Віталій Грабчук, Ольга Кравців, Іра Зубок, Валентина Бабич. Честь команди «Качури» відстоювали Руслан Котяш, Тетяна Стахів, Павло Бучинський, Олег Андрусишин, Артур Пентюк, Марія Ткачук.

Команду «Гречаний суп» утворили Тетяна Борсук, Аліна Вівдич, Вікторія Киричок, Назар Салімонович, Іванна Гречко, Андрій Чушак. До «Пакетика борщу» увійшли Даша Хоменко, Сашко Жупанин, Євгеній Дикса, Олег Панкратьєв, Захар Онищук, Аня Ковтур.

Переможці під час офіційного святкування Міжнародного дня студента отримали призи від меценатів заходу – школи іноземних мов «Поліглот», «Wellness center Каруна», мережі магазинів «Спортландія» та організаторів студентських вечірок.

Отже, перше місце виборола команда «Turbo», другими стали представники команди «Гречаний суп», а третя позиція в команди «Реготунчики».

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1405745422880917